Grzejniki dekoracyjne Zehnder z płaskim frontem

Grzejnik posiadający płaski front, to jedno z najbardziej funkcjonalnych i uniwersalnych rozwiązań do każdego wnętrza. Nie przyciąga wzroku tak bardzo, jak modele wyposażone w wiele elementów, może więc stanowić jednolite tło, komponujące się ze ścianą lub barwny, kontrastowy element we wnętrzu.

W ofercie marki Zehdner znajdziecie kilka modeli, które dopasują się zarówno do Waszej łazienki, jak i salonu.

Grzejnik Vitalo Bar
Grzejnik Vitalo Bar

Dwa grzejniki Vitalo - wersja Bar i Spa - to modele idealne również do łazienek. Wszystko za sprawą elementów, które sprawdzą się świetnie w roli wieszaków i suszarek, na przykład na ręczniki. Vitalo Bar jest wariantem prostokątnym o lekko zaokrąglonych rogach (dzięki czemu daje o wiele łagodniejszy efekt), wyposażonym w jedną lub dwie, minimalistyczne poręcze. Dostępny w niemal wszystkich kolorach Zehnder, a także wersji z anodowanego aluminium o naturalnej barwie.

Budowa wariantu Spa schematycznie również jest prostokątna, ten model ma jednak nieco bardziej obłą formę. W jego przypadku dodatkowe wieszaki zastąpione zostały przez dodatkowe wycięcia w jego płycie - jedno lub dwa. Dostępny w takich samych wykończeniach powierzchni, jak poprzednik; oba warianty zasilane są wodnie lub elektrycznie.

Grzejnik Vitalo Spa
Grzejnik Vitalo Spa

Wygląd grzejnika Fina Bar jest zdecydowanie bardziej minimalistyczny i surowy; przypomina nieco Vitalo w wersji Bar, lepiej wkomponuje się jednak do modernistycznych wnętrz, dzięki „ostrzejszym” krawędziom. Jego duża powierzchnia zapewnia szybą emisję ciepła.

Grzejnik Fina z płaskim frontem | Zehnder
Grzejnik Fina z płaskim frontem | Zehnder

Ostatni z modeli to Lateo Neo; sprawdzi się nie tylko w domach, ale również pomieszczeniach biurowych czy gabinetach, dzięki swej zupełnie dyskretnej budowie. Przystosowany jest do instalacji w niskotemperaturowych systemach grzewczych. Wyposażenie go we wbudowane wentylatory z trójstopniową regulacją zapewniają  mu jeszcze większą wydajność.

Grzejnik Zehnder Lateo Neo
Grzejnik Zehnder Lateo Neo
grzejniki-pokojowe.pl