Nowości w ofercie grzejników łazienkowych i dekoracyjnych Zehnder

Wraz z nadejściem nowego roku zawsze możemy spodziewać się całkiem nowych produktów i tak właśnie było ze szwajcarskim producentem, czyli firmą Zehnder. Firma poszerzyła swoją ofertę o całkiem nowe grzejniki łazienkowe, dekoracyjne oraz konwektorowe.

Grzejniki Zehnder
Grzejniki Zehnder

Virando Hanger to drabinka łazienkowa, w której kilka profili grzewczych wygięto w taki sposób, aby przypominały wieszaki. Znajduje się ona w kategorii tzw. grzejników podstawowych, czyli w miarę szybko dostępnych, ale za to niedostępnych w innym kolorze niż biały. Nie zmienia to jednak faktu, że kaloryfer dobrze się prezentuje i będzie funkcjonalnym uzupełnieniem każdej łazienki.

Virando Hanger - Zehnder
Virando Hanger - Zehnder

Zwolennicy nowoczesnego designu z pewnością zwrócą szczególną uwagę na grzejnik Vision, który składa się z wyłącznie z rurek o profilu kwadratowym. Co ciekawe model jest dostępny wyłącznie w stonowanych barwach, które obecnie są najbardziej popularne i najczęściej wybierane. Minimalizm dodaje uroku tej drabince, która poza funkcją ogrzewania pomieszczenia, będzie oczywiście dodatkowo suszyła mokre tkaniny.

Nowoczesna drabinka Vision
Nowoczesna drabinka Vision

Nowy grzejnik znajdziemy również w kategorii modeli konwektorowych mianowicie kaloryfer Lateo. Sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, a na dodatek dostępna jest wersja z wymuszoną konwekcją o nazwie Lateo Neo. Cechą charakterystyczną tych modeli jest możliwość szybkiego ogrzania danego pokoju, ze względu na krótki czas reakcji kaloryfera.

Grzejniki konwektorowe Lateo i Lateo Neo
Grzejniki konwektorowe Lateo i Lateo Neo

Wśród grzejników pokojowych, które spokojnie można nazwać dekoracyjnymi znajdziemy teraz kaloryfery Roda. Występują one jako wersję poziome, pionowe oraz compact. Na ich budowę składają się głównie płaskie profile grzewcze o wymiarach 70 x 11 mm. Grzejniki z tej serii dostępne są w każdym kolorze z palety producenta, a ma to duże znaczenie, bowiem w dzisiejszych czasach kaloryfer pełni rolę ozdobną, czyli po prostu musi się dobrze prezentować.

Grzejniki pokojowe Roda
Grzejniki pokojowe Roda
grzejniki-pokojowe.pl