Powłoka Technoline w grzejnikach pokojowych Charleston

Grzejniki firmy Zehnder, w tym najbardziej popularny model Charleston, dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Jedną z możliwości lakierowania jest tzw. technologia Technoline, z zalet której można skorzystać wybierając wspomniany grzejnik pokojowy.

Grzejniki Charleston
Grzejniki Charleston

Jest to unikatowa powłoka, dzięki której każdy model pokryty nią będzie prezentował się całkiem inaczej. Ostateczny efekt jest trudny do przewidzenia, aczkolwiek można być pewnym, że ten konkretny egzemplarz, który zamówimy, będzie miał osobistą kolorystykę i nie znajdzie się na świecie drugi taki sam.

Model pokojowy Charleston
Model pokojowy Charleston

Sama powierzchnia Technoline to przeźroczysty lakier, nadający bardziej modernistyczny wygląd. Można powiedzieć, że pod samą powłoką kryje się cały proces produkcyjny grzejnika Charleston, bowiem wszelkie spoiny, plamki czy inne efekty zgrzewania pozostają widoczne dla użytkownika. Jeśli więc szukasz czegoś niespotykanego i chcesz mieć pewność, że nie będzie to kolejny zwykły model, to postaw na grzejnik pokojowy Charleston, skąpany w powłoce Technoline.

Charleston - grzejnik pokojowy
Charleston - grzejnik pokojowy
grzejniki-pokojowe.pl