Grzejnik Charleston - wykonania specjalne

Charleston to jeden z bardziej rozpoznawalnych i ponadczasowych grzejników, dostępnych na rynku grzewczym. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością klientów, dzięki swej klasycznej budowie i doskonałym parametrom technicznym.

Charleston to grzejnik, który zaspokoi wszystkie Wasze potrzeby. Marka Zehnder oferuje bowiem ogrom możliwości, ułatwiających dopasowanie go do różnorodnych pomieszczeń; to model żeberkowy, składający się ze smukłych, pionowych profili grzewczych o okrągłym przekroju.

Grzejnik Charleston dostępny jest w rozmaitych formach, które odpowiadać będą wszelkim zapotrzebowaniom, między innymi wariant w formie ścianki działowej, wolnostojącej, czy ławeczki - idealnej do holu czy salonu.

Wersja podstawowa ze zintegrowanym zaworem, wersja Completto ze zintegrowanym zaworem z możliwością ustawienia na stałym poziomie, Charleston „na wymianę”, oraz Klinik i Bank (z ławeczką) dostępne na zapytanie - wszystkie te produkty mogą przybrać indywidualną formę. Co to oznacza? Problem wkomponowania grzejnika w nietypową, ograniczoną przestrzeń zniknie, dzięki możliwości zamówienia modelu narożnego („złamanego” pod kątem) czy wygiętego w łuk.

Grzejnik Charleston w wersji wykonanej po łuku
Grzejnik Charleston w wersji wykonanej po łuku

Grzejniki narożne mogą zostać wykonane z zachowaniem kątów od 90 do 179 stopni.

Grzejnik Charleston w wersji złamanej pod kątem
Grzejnik Charleston w wersji złamanej pod kątem

Warianty łukowate dostępne są z zachowaniem wymienionych promieni ugięcia:

  • wersja dwukolumnowa: 400 mm,
  • wersja trzykolumnowa: 650 mm,
  • wersja czterokolumnowa: 750 mm,
  • wersja pięciokolumnowa: 900 mm,
  • wersja sześciokolumnowa: 1000 mm.

Grzejniki Charleston przystosowane są do pracy ze wszystkimi, nowoczesnymi systemami grzewczymi - także niskotemperaturowymi: instalacje z kotłem kondensacyjnym, czy pompą ciepła, które pozwalają zachować zdrowszy klimat we wnętrzu. Ekspresowa praca zapewniona jest przez wysoki współczynnik promieniowania w procesie oddawania ciepła,  zaś dostępna na indywidualne zamówienie powłoka TopCare skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii.

Grzejnik Charleston w wersji na wymianę - w zastępstwie za stary grzejnik np. żeliwny
Grzejnik Charleston w wersji na wymianę - w zastępstwie za stary grzejnik np. żeliwny

Wszystkie wersje Zehdner Charleston dostępne są w formach od dwu, do sześciokolumnowych.

Grzejnik składany pod kątem - schemat
Grzejnik składany pod kątem - schemat

Grzejnik w formie łukowatej  - schemat
Grzejnik w formie łukowatej - schemat

grzejniki-pokojowe.pl